Заступник глави Головного управління Національної поліції у Харківській області Микола Черьомухін є "перевертнем у погонах", про якого раніше неодноразово писали ЗМІ. – повідомляє Корупція.Інфо

Про це на своїй сторінці у Facebook пише волонтер Роман Сініцин.

За його словами, Черьомухін у 1990-х роках, будучи на посаді начальника карного розшуку Харкова, займався кришуванням криміналітету, а також був причетний до низки тяжких злочинів.

"1993 рік – Коля разом із кримінальним авторитетом "Батоном" беруть участь в "обналі" 600 млн. рублів. За прикриття афери Коля, нібито, отримує 60 тисяч доларів.1994 рік – група шахраїв отримує у "Приватбанку" кредит 4,6 млрд. рублів. Гарантом угоди виступає ломбард, директором якого був Скуратович (кличка "Фашист"), а головбухом Китайник (кличка "Горбатий"). Кредит надавався декільком підприємствам, зокрема і фірмі "Флінт і Бармалєй", власником якої був Скуратович . Після отримання кредиту ломбард, заднім числом, ліквідує договір, за яким він виступав гарантом кредиту, і претензії від банку приймати відмовляється. "Кришу" цьому "кидалову" забезпечував Коля", – пише Сініцин.