Голова Львівської обласної державної адміністрації Максим Козицький вважає, що рішення львівської влади послабити карантин в місті не відповідає розпорядженням Кабінету Міністрів.

Про це про написав в Facebook 24 червня.

24 червня львівська міська комісія з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій вирішила зняти частину обмежень, введених через пандемію коронавірусу, і дозволила роботу кафе та спортзалів. Львівський міський голова Андрій Садовий заявив, що це вимушений крок “для збереження малого та середнього бізнесу”.

“Рішення не відповідає постанові Кабміну №392 і рішенням обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Крім того, раджу ще почитати статтю 325 Кримінального кодексу про порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційних хвороб і масових отруєнь”, – звернувся Козицький до львівської влади.Він заявив, що показники захворюваності у Львові “тримають в заручниках всю область”, і саме через Львів обласна комісія з питань ТЕБ ​​та НС не може зняти карантин для всього регіону.

“Бізнес страждає не тільки у Львові, а й в усій області!” – написав глава ОДА.

Він опублікував статистику інфікування коронавірусом в регіоні за останні п’ять днів: з 613 нових випадків, зареєстрованих в області, на Львів припадає більш 50% – 335.

“Коли знову підніметься шум, чому не знімають карантинних обмежень, то влада Львова знову будуть кивати в сторону облдержадміністрації? Мовляв, а ми тут ні при чому, це їх повноваження. Більш того, хто візьме відповідальність на себе після того, як кількість захворювань різко піде вгору після карантинних послаблень в самому Львові? Знову все каміння полетять в сторону Львівської ОДА? Львівський міський голова готовий особисто взяти на себе відповідальність, якщо кількість хворих збільшиться? ” – написав Козицький.