Українська співачка Ані Лорак зараз не частий гість на Батьківщині. Артистка зараз автивно будує кар’єру в Росії і навіть дочку віддала в московську школу.

А ось в Україні Кароліна буває не часто, особливо після розлучення з чоловіком Муратом і концертів не дає вже так декілька років.

Зірка часто радує фанатів новими фото і відео зі свого творчого і особистого життя, і цей раз не став винятком.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

❤️ Любимый Киев. Прекрасный Подол. И моя @dianaschwartz 😘

Публикация от Ани Лорак (@anilorak)

Як виявилося, Ані Лорак несподівано повернулася в Київ і вже опублікувала фото звідти. На першому знімку з Подолу співачка з’явилася перед камерою на тлі осіннього міста, на прогулянку вона вийшла в сірих джинсах і білій футболці, поверх якої накинула цікаве темно-зелене пальто. В руках співачка тримає велику чорну сумку, її волосся зібране в строгу зачіску, а на її обличчі темні окуляри. На другому знімку артистка позує зі своєю подругою. У підписі до фото Ані Лорак написала:

“Улюблений Київ. Прекрасний Поділ. І моя @dianaschwartz”. Така публікація не залишилася без уваги користувачів мережі, які відреагували неоднозначно. Одні радіють поверненню співачки на Батьківщину, інші запитують, як її взагалі сюди впустили.