У суботу, 9 лютого, у Києві відбуся форум "Відкритий діалог", на якому Петро Порошенко презентував свою передвиборчу програму. Охоронці заходу  забрали телефон у активіста, який хотів підняти плакат із написом "Хто замовив Катю Гандзюк?" та порвали його.

Про це йдеться на сторінці спільноти "Хто замовив Катю Гандзюк?" у соцмережі Facebook.

Двоє охоронців Порошенка тримали його за плечі та не давали встати з місця і підняти плакат. Вимогу показати свої документи проігнорували, а коли активіст спробував сфотографувати провокаторів, забрали телефон. Плакат, який тримав Микола, порвали", – йдеться в дописі.

На сторінці також зазначили, що активісту, якого звати Микола Виговський, не дали задати президенту запитання: коли двоє замовників вбивства Катерини – Андрій Гордєєв та Євген Рищук – будуть зняті з їх посад?

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

"Такою є свобода слова в Україні. Перед виборами, коли кандидати найбільше хвилюються за свої рейтинги та репутацію", – додали активісти.

Варто також зазначити, що поліція затримала активістів у суботу, 9 лютого, на Подолі.  

Євген Карась, лідер організації С14, стверджує, що правоохоронці отримали наказ для затримання "з самого верху". 

При цьому силовики відмовилися пояснити причину затримання і показати протокол. Обшуки проходять без свідків, підстави не пояснюються. 

На питання, куди відвозять затриманих, один з правоохоронців відповів, що в Подільське районне відділення.

Затримання пов'язують з тим, що активісти стояли з плакатами щодо вбивста Гандзюк.

Відзначимо, що напередодні, у п’ятницю, 8 лютого, під час виступу лідера партії "Батьківщина" Юлії Тимошенко на площі перед міською радою Білої Церкви у Київській області було влаштовано кілька провокацій.

Так, під час мітингу, на який зібралися 10 тисяч людей, у натовп було закинуто 7 димових шашок. За допомогою небайдужих та поліції було затримано 6 осіб, які здійснили провокацію. При них було виявлено ще 7 димових шашок.

Партія "Батьківщина" вважає, що провокації, влаштовані у Білій Церкві, мають відверто політичний характер. Очевидно, що затримані "тітушки" одночасно кидали димові шашки в людей з різних боків площі за чиєюсь командою, а час "замінування" автомобіля координувався з того ж центру. Ми переконані, що провокації проти Юлії Тимошенко та її прихильників були здійснені руками Служби безпеки України за наказом президента України, – заявиили представники партії Тимошенко.