У команді майбутнього президента України Володимира Зеленського, який переміг Петра Порошенка в другому турі виборів, хочуть звільнити п'ятьох міністрів.

Деяких із них можуть замінити за президентською квотою, передає "Апостроф" із посиланням на джерело у Верховній Раді.

"В останні два дні представники Зеленського пробивають інформацію щодо того, щоб замінити п'ятьох міністрів: Фріз (міністр у справах ветеранів Ірина Фріз), Омеляна (міністр інфраструктури Володимир Омелян), Зубка (міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко), Кубіва (міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів), Насалика (міністр енергетики і вугільної промисловості Ігор Насалик)", – розповів один із народних депутатів.

Також, Володимир Зеленський, який, за даними Центральної виборчої комісії, перемагає на виборах президента України, звинувачує ЦВК у затягуванні з оголошенням офіційних результатів виборів.

«Перемога є, а повноважень немає. Хтось від мене булаву ховає. ЦВК затягує офіційне оголошення результатів, щоб Верховна Рада України могла затягувати дату інавгурації, щоб інавгурація відбулася після 27 травня. Чому? Щоб у президента Зеленського не було навіть можливості думати про розпуск Верховної Ради. Мені здається, що це несправедливо», – заявив Зеленський у відеозверненні, оприлюдненому у Facebook 25 квітня.У ЦВК заяву наразі не коментували.

Також, Володимир Зеленський, який отримав більшість голосів громадян України у другому турі президентських виборів-2019, змінив ім'я у Facebook.

Раніше на своїй сторінці в соціальній мережі він був підписаний російською мовою – "Владимир Зеленский". Тепер же ім'я та прізвище вирішили перекласти українською – "Володимир Зеленський".

Прес-секретар майбутнього президента Ірина Побєдоносцева розповіла "Громадському", що ініціатива перейменування належить підписникам сторінки.

"Ми отримали пропозиції від наших підписників про зміну імені та відгукнулися на них. До того ж це було доречно, враховуючи його новий статус як президента", – зазначила прес-секретар Зеленського.

Вона додала, що це все ж особиста сторінка і незабаром буде створена нова – "Володимир Зеленський – Президент України".

При цьому в прес-службі не пов'язують зміну імені в соціальній мережі з сьогоднішнім прийняттям закону про мову.‡агрузка...