Громадські активісти переплутали автомобіль депутата міськради Ростислава Будинського із автомобілем його брата Олександра, який залишив свій Hummer у центрі Львова, перегородивши проїзну частину.

2 лютого він припаркувався посеред дороги на перехресті вулиць Гнатюка – Січових Стрільців.

«За словами свідків, за кермом був молодий чоловік, який закрив автомобіль і абсолютно спокійно пішов у напрямку провулку Крива Липа», – розповіла активістка «Варти-700» Наталя Шелестак, передає ІА Корупція Інфо.

Громадські активісти викликали працівників ДАІ та комунальний евакуатор. Під час заповнення протоколу було названо прізвище Будинський, тому активісти вирішили, що автомобіль належить депутату Львівської міськради Ростиславу Будинському. Цю інформацію швидко підхопили і почали активно коментувати користувачі соцмереж.

Втім Ростислав Будинський розповів, що учора навіть не був у центрі Львова. Він також додав, що не має автомобіля Hummer.

«Я пересуваюся на автомобілі BMW п’ятої серії, який формально належить моїй дружині. Автомобіля Hummer у мене немає», – зазначив він.

За інформацією Наталі Шелестак, власник автомобіля володіє мережею заправок, а за кермом був його син. Батьком депутата ЛМР Ростислава є генеральний директор ТзОВ «Мостнафта» Зиновій Будинський, який також має сина Олександра.

Власне, Олександр Будинському і належить автомобіль Hummer. Цю Інформацію Наталі Шелестак підтвердили люди з його оточення.

Читайте також: У Львові водій припаркував свій Hummer просто на перехресті (Фото)

 

Як повідомила речник міського ДАІ Львова Людмила Ліб, водій автомобіля сам підійшов до інспекторів ДАІ. На нього склали адмінпротокол за порушення правил паркування. Йому загрожує штраф від 250 до 340 грн.