Обласне ДАІ Хмельницький/Львівщина

Хутняк Олександр Миколайович – чиновник тижня. 

Сьогодні до цієї рубрики потрапив новий очільник обласного ДАІ Львівщини. Ця посада діставалася йому досить довго та дивно. Та навіть із кількома перверсіями під час призначення його попередника, що так і не дійшов до «трону». Ми все ж таки вирішили поцікавитися минулим нового очільника.

Як нам стало відомо, пан Олександр не надто вибирав способи для заробітку. Одним із таких, згідно із свідченнями активістів дорожнього контролю, було «кришування» маршрутних таксі на Хмельниччині. Тобто пан Хутняк свідомо випускав несправний транспорт на маршрути, а, отже, ризикував життям громадян за певні суми «відкатів». Тодішній відділ технічного контролю Хмельниччини «не звертав уваги» на ці маршрути .

Перебуваючи на посаді очільника УДАІ у Хмельницькій області, пан Хутняк не відрікся від виконання наказів виданих злочинним Києвом. Про перешкоди руху автобусів із активістами у напрямку Києва ми чули і раніше, проте Олександр Миколайович зайшов далі.  Він вирішив перекрити дорогу вантажівками так щоб напевне. Звісно на прес-конференціях він стверджував, що жодних перешкод автобусам не створюється. А насправді чи не кожен автобус, який підпадав під підозру прямування на столичний майдан посилено перевіряли. Загалом всі пересування транспорту на підконтрольній зоні обласному ДАІ відслідковували.

Окрім того, ще до революції Гідності очільник Хмельницького УДАІ дуже часто подавав громаді та активістам Дорожнього Контролю пояснення стосовно тих чи інших дій працівників ДАІ. Переважно ці заяви стосувались оскарження дій держслужбовців. Відзначимо, що ці заяви не були безпідставними. Основними причинами подання цих скарг та заяв, як нам вдалося дізнатися, ставали випадки хабарництва, перевищення службових повноважень, безпідставних та незрозумілих зупинок транспортних засобів і перевірок салону.

Ще одним цікавим фактом для нас став не найдешевший (20 000 доларів) годинник, який помітили на руці пана Олександра активісти. За твердженнями чиновника це не оригінальний, а всього-на-всього дешева копія. Звісно непоганий варіант відмазатися від уваги громади, проте навіть копії таких дорогих годинників коштують немало. Після цього випадку годинник зник із руки пана Хутняка. 

 

1407925389_SAM_9902 thumb_21553_photogallery_m

 

Щоб не бути пустослівними згодом викладемо відеодокази до наших тверджень. 

 

Автор: Марвін