Політик зажадав від нардепа зі своєї фракції скласти мандат за напад на журналіста і пройти психіатричне лікування.

Лідер "Радикальної партії" Олег Ляшко зажадав від народного депутата зі своєї фракції Оксани Корчинської скласти мандат і пройти психіатричне обстеження. Про це Ляшко заявив в ефірі одного з телеканалів, зазначивши, що Корчинська є членом "Радикальної партії" лише формально.

"Нормальна людина на журналіста б не нападала. У неї дах поїхав. Тому вона бере і нападає на журналістів", – повідомив лідер "Радикальної партії".

Водночас, політик зажадав від Корчинської скласти мандат за напад на журналіста і пройти психіатричне лікування.

"Вона формально наш депутат. Уже два роки жодного зв'язку з фракцією не має, тому що хвора на голову", – зазначив Ляшко.

Корчинська у відповідь на звинувачення Ляшка заявила, що дійсно не підтримує тісного зв'язку з Радикальною партією, а її лідера вважає прислужником олігархів і любителем піару.

Чоловік нардепки Дмитро Корчинський, зробив зустрічну заяву на своїй сторінці у фейбсук

“На жаль, змушений звернути увагу на цю підстилку олігархів, хоча зазвичай собі такого не дозволяю”, — пише Корчинський, називаючи мотиви Ляшка у цьому скандалі.

“Ляшко — справжній політик, тому не вагаючись продасть власну мати за хвилину ефіру. Мабуть, власник телеканалу “Ньюсван”, небезпечний пропагандист Москви Медведчук дорікнув Ляшкові за те, що Оксана Корчинська московських пропагандистів вважає ворогами.

Популярне: Від 200 гривень і вище: Вже з 1 грудня на українців чекає нове подорожчання

Ляшко й сам дедалі більше зісковзує на відверто антиукраїнські позиції. Його штаб очолюють люди Ахметова, він голосує узгоджено з ахметівською частиною “Опоблоку”, захищає необхідність фінансової підтримки пособників окупантів на Донбасі, дедалі частіше відмовляється вести виборчу кампанію українською мовою тощо. Йому сильно заважає те, що послідовна націоналістка Оксана Корчинська формально числиться в його фракції. Ахмєтов не задоволений.

Ляшкові щиро не подобається протидія пропаганді збоченців, позаяк він сам належить до ЛГБТ-спільноти. Активна християнська позиція Оксани Корчинської викликає його лють.

Ляшко є не вповні чоловіком, тому трохи переборщує у лайці. Мабуть, буде багато страждати в своєму короткому житті”, — пише Дмитро Корчинський.