На 74-му році життя помер знаменитий радянський і російський поет, автор пісень Микола Зінов'єв. Сумною новиною на своїй сторінці в Instagram поділився відомий співак і композитор Ігор Ніколаєв.

"Помер Поет, мій друг і співавтор Микола Зинов'єв. Це була гарна і тонка людина. Хвороба мучила його останні роки, але тепер він летить до своєї мами, а вас я прошу – згадайте його пісні! .. Політ на дельтаплані … Червона стріла … Світлофор зелений … Листя літнього саду … Самотній бродяга кохання Казанова … Ось мої пісні на слова Колі: "Паромщик", "Афганський вітер", "Майстер і Маргарита", "Звичайно, є ще пісні , з якихось причин не записані або які не вийшли. Я тобі обіцяю, Коля, вони вийдуть! Ти почуєш. Всі почують. Царства небесного", – написав Ніколаєв.

Популярне: "Чим більше комбайнів, тим вищою буде зарплата та пенсія": Ляшко зробив нову гучну заяву


Микола Зінов'єв народився в 1945 році в Москві. Закінчив Літературний інститут імені О. М. Горького. Найпершу пісню на вірші Зінов'єва "Політ на дельтаплані" (композитор Едуард Артем'єв) у 1982 році виконав Валерій Леонтьєв, потім виникли пісні у виконанні Софії Ротару – "Червона стріла" і "А музика звучить".

Всього Микола Зінов'єв написав понад 200 пісень. У 2008 році був змушений залишити творчу діяльність через хворобу Паркінсона.

Відомий Микола Зінов'єв також і за віршами, які лягли в основу популярних пісень на музику Едуарда Артем'єва, Раймонда Паулса, Ігоря Ніколаєва та багатьох інших.