Гострий лімфобластний лейкоз поставив під загрозу життя Дані Максакова. Страшну хворобу у 2016 році лікарі спочатку сприйняли за звичайну застуду з ускладненнями. Лікування не давало результату, тож було проведено ретельні дослідження, які показали важку хворобу. 

Рік лікування – і у хлопчика почалася ремісія, проте хвороба повернулась. “Дуже складно описати відчай і біль батьків, у яких з’явилася надія на одужання і яким знову доводиться переживати всі жахи знову”, – кажуть волонтери.

Але родина збирається із силами і везе дитину на порятунок до Мінську, там лікарі знову вводять хлопчика в ремісію, проводять необхідну трансплантацію кісткового мозку і здавалося б, що тепер лише шлях до перемоги. Але хвороба виявляється сильнішою і лікарі констатують вже третій рецидив. 

Зараз Даню знову почали лікувати, лікарі вірять в перемогу і призначають нову трансплантацію, щойно вдасться її провести, але цього разу батькам вже не під силу зібрати сотню тисяч доларів, щоб покрити витрати за послуги лікарні. Вони благають небайдужих долучитися до збору коштів. 

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

№ карти ‪4149 6293 8708 1938

Максаков Дмитро Олегович