У Тиврівському обласному будинку-інтернаті для інвалідів та людей похилого віку у Вінницькій області спалахнула коронавірусна інфекція.

Про це повідомили в прес-службі місці ОДА.

Як зазначається, після підтвердження коронавіруса у санітарки в установі провели обстеження всіх працівників і підопічних інтернату. Перевірено методом ПЛР 176 працівників і 189 клієнтів установи. Коронавірус виявлений у 7 чоловік і 7 підопічних.

“У жодного з них не спостерігаються прояви хвороби. В даний час хвороба протікає безсимптомно. Працівники знаходяться на амбулаторному лікуванні під наглядом сімейних лікарів. Клієнти закладу госпіталізовані для постійного нагляду та медичного контролю в лікарню”, – розповіли в ОДА.

Також у відомстві зазначили, що в області за останню добу спостерігалося різке збільшення випадків захворювання Covid-19. Вперше в регіоні добовий приріст інфікованих склав 46, що майже вдвічі більше, ніж за попередню добу.

За даними на сьогодні, в області коронавірусом хворіють 533 людини. З початку пандемії від вірусу вилікувалися тисячі шістсот двадцять три особи.