Лікарі дають хороші шанси на одужання дитини. Шелестіній Вікторії 7 років і її життя під загрозою, влітку у дитини виявили рак, який прогресує, – крупноклітинну анапластичну лімфому.

«У травні 2018 р. Вікторія була направлена ​​з лікарні м. Краснограда на лікування до 1-ї дитячої Харківської лікарні. Точний діагноз не був поставлений. Ознаками хвороби були постійно висока температура 38-40 С, сильно збільшені лімфовузли в області шиї і пахвових пазух. Загальна сильна слабкість. Після численних аналізів, в червні був поставлений діагноз», – розповідають рідні дитини.

Популярне: “Тепер позбавити людей субсидії буде складніше”: Юрист пояснила, що дає українцям нова заборона

Відтоді дитину перевели на термінове лікування високодозованою хіміотерапією

«Вікторія проходить вже 4 курс хіміотерапії, після кожного курсу у дитини з'являлися побічні ефекти, які необхідно було лікувати оперативно різними лікарськими препаратами. Кожного тижня родина витрачає до 10 тисяч гривень на лікування дівчинки. Допомагають родичі і небайдужі люди», – розповідають рідні дівчинки.

Лікарі дають хороші шанси на одужання Вікторії, але потрібно продовжувати лікування, на яке у батьків дівчинки коштів не вистачає, вони благають про допомогу.

«Дуже сподіваємося на Вашу допомогу у врятуванні життя нашої маленької Вікторії», – каже мама Віки.

Реквізити для допомоги:

Номер карти Ощадбанку – 5167490197355846

Шелестіна Оксана Олексіївна