Дитину потрібно рятувати закордоном.

Кілька днів докорінно змінили життя п’ятирічного Назарчика. У дитини, яка здавалася цілком здоровою, діагностували швидко прогресуючу злоякісну пухлину нирки. Хворобу виявили на запущеній стадії і тепер малюка треба рятувати якомога швидше.

«В обідній час у сечі виявили кров і одразу звернулись до лікарні. Здали аналізи, зробили УЗД. Наступного дня зробили МРТ в онокодиспансері і дійсно пухлина підтвердилася. Від цієї пухлини пішли метастази на легені»,- розповідає батько дитини.

Лікарі кажуть, хвороба прогресувала безсимптомно і виявили її вже на запущеній стадії. «Тому лікування дитини буде складним і довготривалим. Лікування буде з хіміотерапією, і проведенням хірургічного втручання. Зараз стан дитини стабільний, але пухлина буде швидко прогресувати. Час тут дуже важливий», – каже лікар малюка.

Через запущеність і складність випадку батьки шукають порятунку за кордоном.

«Зв’язалися із лікарями ізраїльської клініки. Також нам скинули прейскурант цін, які дуже дорогі – 92 тисячі доларів», – додає батько.

Половину суми рідні, друзі та колеги вже зібрали і перерахували у клініку. Допомогти зібрати решту батьки просять небайдужих, адже родині, де мама – домогосподарка, а тато – поліцейський, знайти такі гроші не під силу.

На зібрану частину коштів малюка вже повезли до Ізраїлю і зробили операцію, попереду у дитини тривале лікування.

Реквізити для допомоги:

Приватбанк – 5168 7426 0494 9523

МНЕКА АННА ВОЛОДИМИРІВНА

Велика кількість одночасних переказів, може блокувати чи повертати деякі платежі, спробуйте здійснити переказ пізніше.

https://www.facebook.com/groups/192855255312728/