Перша ракетка України обрала відвертий наряд для благодійного вечора

Перша ракетка України Еліна Світоліна продемонтрувала кілька знімків з благодійного вечора, на якому вона з’явилася в незвичайній сукні, яка підкреслила красу її фігури

За роки своєї кар’єри Еліна Світоліна встигла досягти вражаючих висот: вона завоювала звання першої ракетки країни і третьої кращої тенісистки світу, на її рахунку безліч перемог в WTA і два півфінали турнірів серії Великого шолома.

Крім цього, на її незвичайну зовнішність звертають увагу імениті фотографи, які запрошували тенісистку на всілякі фотосесії. Крім того, вона веде свою сторінку в Instagram, де іноді з’являються нові знімки.Світоліна відкрила благодійний фонд на напрямок розвитку тенісу в Україні. І з цієї нагоди влаштувала благодійний гала-вечір. Знімками з вечора вона поділилася на своїй сторінці в Instagram.

Перша ракетка України постала перед гостями вечора в одночасно сміливому і елегантному образі. На Світоліній була рожева сукня, з прозорим ліфом, оздобленим вишивкою. Її волосся було укладене в дрібні хвилі, а на обличчі легкий макіяж з акцентом на очі.

Щоб завершити свій образ, спортсменка обрала кольє з дорогоцінних каменів.

Користувачі мережі зраділи, коли побачили нові знімки Еліни. Вони почали активно коментувати її фото, залишивши для дівчини безліч позитивних коментарів та компліментів.