Друзі, як вам всім вже відомо, сьогодні від ускладнень викликаних коронавірусом, помер мер Харкова Геннадій Кернес. Такими словами почав свій пост на Фейсбук блогер Михайло Шнайдер.

Далі передаємо без змін.

“До Геннадія Адольфовича можна ставитися абсолютно По-Різному.

Сьогодні з’явилося дуже багато суперечливих коментарів, які висмикують різні факти з його біографії та політичної Історії.

Особливо відзначилися любителі шоколаду, які розповідають про те, що Кернес нібито здав національні інтереси нашої Держави.

Насправді, ці історії вони можуть адресувати хіба що своєму “Гетьману”.

Адже якби в діяльності Кернеса в 2014 році знайшли склад злочину, то він був би притягнутий до кримінальної відповідальності або втік до Росії.

Але ні першого, ні другого не сталося – причому як раз під час каденції Петра Олексійовича.

Чому – питання саме до Нього.

Але хто б що не говорив, Кернес мав надзвичайно високу підтримку Харків’ян.

Жоден конкурент не міг і не зміг перемогти його на Виборах.
Це свідчить про те, як до нього ставляться люди в умовах відкритої, конкурентної політики та свободи Слова.
Ну а нові вибори міського голови Харкова повинен призначити Парламент.

Коли це станеться – зараз неможливо сказати.
І відверто кажучи, поки Кернеса не поховають, це питання не варто навіть і Піднімати.

Ну і на завершення, хотілося б висловити свої співчуття родині та близьким Геннадія Адольфовича.
І побажати сили і Витяги. “

Друзья, как вам всем уже известно, сегодня от осложнений вызванных коронавирусом, умер мэр Харькова Геннадий Кернес.
О…

Опубликовано Михаилом Шнайдером Четверг, 17 декабря 2020 г.

Прес-секретар міської ради також запевнив, що чутки про наміри Кернеса “здати” місто сепаратистам або Росії є “маренням чистої води”.

“Він до Харкова ставився, як до свого дому. І бачачи, що відбувається в Луганську і Донецьку, Кернес точно уявляв, що може стати з Харковом. Він не міг цього допустити. Щоб по красиво викладеному” паркету “в його домі, Харкові, їздили чиїсь танки – ніколи! він бився за свій дім, який він будував, до якого приїздили його друзі. Я пам’ятаю, як Кернес возив міріади своїх друзів по місту і показував: “Ось тут раніше було г @ вно, а зараз подивися , як красиво! “І Кернес радів цьому як дитина. Тому він навіть не в силу політичної позиції не міг” здати ключі “від Харкова – а просто тому, що” @ б твою мать, це мій дім! “І свій дім він захищав . Війни і розрухи Кернес у своєму будинку допустити не міг. Він не для цього його будував “, – сказав Сидоренко” Країні “.

Нагадаємо, вранці 17 грудня стало відомо, що помер мер Харкова Геннадій Кернес. Він, після зараження коронавірусом, протягом майже чотирьох місяців перебував в берлінській клініці “Шаріте”. Через деякий час після госпіталізації у градоначальника відмовила друга нирка.