І кожному дасться за ділом і словом його. Дайте, та й вам дасться: міру добру, натоптану, переповнену дадуть Вам. І так далі.

Коли дивишся на шикарні маєтки високопосадовців, виникає запитання на яке силуєшся відповісти. Проте ніяк не вдається. Ця проблема особливо гостро постала під час прогулянок сумнозвісного Межигір’я, турбувала вона і, коли переглядав кадри з будинку Пшонки. А коли ти взнавав, що за подарунки купляли собі горе-кандидати, які скарби ховали у себе в будинках, тобі просо віднімає мову.

Здавалось, після подій цієї зими/весни такого вже не мало бути. Всім буде за діла їхні роздано. А раптом натрапляєш на відеоролик, де показано дім Генерального прокурора України Віталія Яреми. Щоб добре оглянути цей «палац», варто дивитись з гелікоптера (!)

Дивитись: Автомайдан вдома у Віталія Яреми

Зрозуміло, що держава у нас настілки бідна, що це не поодинокий випадок. Так, наприклад, екс-чиновник «Нафтогазу» Кацуба збудував розкішний палац під Києвом.

Читати: Скандальний екс-чиновник “Нафтогазу” Кацуба збудував розкішний палац під КиєвомТи їдеш на роботу трамваєм/маршруткою, а хтось джипом. Та дарма ми на них наговорюємо, дбають вони не лише за себе, а й за своїх дітей! Не будемо розповідати, чиї сини/доньки де працюють. Іноді свої безмежні батьківські почуття вони виявляють у простих подарунках – весіллях коштом у декілька тисяч доларів. І справді, скромний дарунок дозволити нареченим приїхати на своє свято не з кортежем, а на гелікоптері.

Читати: Кандидат у депутати по 122 окрузі влаштував для своєї дочки шикарне весілля

Начальники настільки благодійні, що допомагають не лише своїм дітям, а й їх коханим. Так начальник Південно-Західної залізниці, Олексій Кривопішин, подарував землю залізниці в Трускавці під готель фірмі зятя. Мабуть, вони керувались виразом: Дайте, та й вам дасться.

Читати: Кривопішин віддав землю залізниці у Трускавці під готель рідній фірмі затя

 Ось такі вони безкорисливі, дають, коли їх не просять, беруть, коли інші не можуть. У період люстрації нас чекає ще багато відкриттів. Адже кожному дасться за ділом і словом його.

 

Автор: Yavkubi