Головний результат роботи Уляни Супрун на посаді в. о. міністра охорони здоров'я в тому, що вона не дає красти гроші з державного бюджету. 

Про це заявив прем'єр-міністр Володимир Гройсман під час Години запитань до уряду, відповідаючи на запитання нардепа Ігоря Шурми ("Опоблок"), передає Корупція.Інфо.


За словами Гройсмана, у минулі періоди всі режими до цього цікавило дві речі в галузі охорони здоров'я: контроль над закупівлями ліків, щоб привласнити собі мільярди, і по-друге, – можливість вкрасти 40-50% на закупівлі технічного обладнання.

"Прийшла першим заступником міністра звичайна людина на прізвище Супрун, яка почала ламати ці схеми, почала вибудовувати нову систему прозорих закупівель ліків, яка відмовилася від будь-яких корупційних афер", – заявив глава уряду

Гройсман повідомив, що 17 млн ​​800 тисяч рецептів сьогодні виписано хронічно хворим, які раніше не могли собі дозволити лікуватися.

"Ось результат нашої роботи, ось результат, що ми не дали вкрасти гроші. І не дамо, хто б як за це не боровся. І не потрібно на плечі однієї Супрун перекладати 20 років безвідповідальності та хаосу в охороні здоров'я", – сказав він.

Популярне: “У відділок ввірвались розлючені люди…”: Натовп вчинив самосуд над ґвалтівником (відео 18+)

Гройсман також нагадав, що вже сьогодні мільйон українців обрали за контрактом особистого лікаря, який отримуватиме зарплату вдвічі більшу, ніж він отримував до цього. Прем'єр також зазначив, що за поліклініки, лікарні, а також стан операційних відповідальна місцева влада. Він повідомив, що в місцеві бюджети на медичну сферу було передано близько 200 млрд грн.

"Що їм сьогодні заважає зробити нормальну палату, лікарню або операційну? Нічого", – зазначив прем'єр.

Гройсман додав, що триває дискусія в коаліції щодо кандидатури міністра охорони здоров'я. І щойно буде визначено спільну позицію, то, за його словами, він як прем'єр-міністр внесе цю кандидатуру.