Співак Дан Балан здивував шанувальників несподіваною новиною. Залишається тільки порадіти за нього!

Як відомо, нещодавно відбувся суперфінал 9 сезону вокального проекту «Голос країни» на каналі «1 + 1». Перемогу здобула підопічна Дана Балана Оксана Муха, яку в Мережі прозвали улюбленицею зіркового тренера. Артист вирішив поки не відпускати свою музу в самостійне плавання і зробив їй несподівану пропозицію.

Починаючи з 24 травня Дан Балан відправиться у всеукраїнський тур, в рамках якого відвідає 11 міст України. Переможниця «Голосу» Оксана Муха стане спеціально-запрошеною гостею на концертах зірки.

Дівчина вже встигла поділитися своїми враженнями і розповіла, як саме зірковий наставник запропонував їй взяти участь в турі.

«Для мене було великим щастям заспівати у фіналі в дуеті зі своїм тренером. Ще й україномовну пісню, його авторську! На наступний день після нашої перемоги Дан запропонував записати пісню «Треба» на студії. Я була просто вражена такою пропозицією. А коли згодом отримала запрошення поїхати в тур як спеціальна гостя, не могла повірити у все, що відбувається. Для мене це великий подарунок. Будемо співати дуетні пісні, а також я планую виконати кілька сольних композицій. Вже не можу дочекатися цих концертів. Особливо дорого, що тур охоплює Схід і Південь України, куди я давно мріяла поїхати з українською піснею», – поділилася Оксана.