Сергій Лазарєв один з найвідоміших російських артистів. Молодий і талановитий, та ще й неодружений. Що може бути краще?

Артиста люблять і поважають не тільки на батьківщині, але і в інших країнах. Чого тільки вартує його третє місце на конкурсі "Євробачення-2019".

Також з кожним днем ​​в Мережі з'являється безліч пліток і чуток, щодо його орієнтації. Але сам співак твердо переконує фанатів – він натурал.

На користь цієї версії говорять чутки про народження другої дитини Сергія – раніше ЗМІ повідомили про те, що Лазарєв став батьком вдруге. Говорили, що факт народження дочки підтвердив Філіп Кіркоров, але король естради заперечує, що коли-небудь ділився з кимось такою новиною.

Напередодні в Мережі з'явилося фото Сергія Лазарева біля вівтаря. Співак на фото стоїть в костюмі нареченого поруч з нареченою під аркою з квітів. З чуток, ефектна брюнетка, що стоїть поруч зі співаком, є ізраїльською моделлю. Її ім'я журналістам дізнатися поки не вдалося. Що це? Співак одружився?

Втім, набагато ймовірніше, що фото було зроблено на знімальному майданчику нового кліпу артиста. Хтось із присутніх на зйомках міг зробити провокаційний знімок, щоб заінтригувати шанувальників Лазарева. Якщо це так, то план спрацював. Фанати Сергія схвильовані і намагаються знайти хоч якусь інформацію про те, ким є наречена співака і як довго тривав її роман з виконавцем.

Ще одна теорія – Лазарєв є гостем на заході, іншої нареченої або просто запрошеною зіркою.