Політичний блогер Михайло Шнайдер перерахував всі «досягнення» «Життя по-новому» від чинного Президента України Петра Порошенка.

«Так ось ти виявляється яке « Життя по-новому », – написав він.

Далі блогер перерахував «досягнення» цього «нового життя» за час правління Петра Порошенка, де $ – по 28 грн, бензин досяг 35 грн, м'ясо – 130 грн, хліб по 15 грн, а при цьому середня пенсія становить близько 1,4 тисяг грн, а зарплата – 3,7 тисячі грн.

«І це ще не повний список всіх « досягнень », які кожен українець сповна відчув на собі», – підкреслив він.

Варто нагадати, що раніше Михайло Шнайдер порівняв чинного Президента України Петра Порошенка з першим Прем'єр-міністром Республіки Сінгапур Лі Куан Ю.

«Це Лі Куан Ю і Петро Порошенко. Лі Куан Ю перетворив Сінгапур з крихітного острова без будь-яких природних ресурсів в одну з найбільш процвітаючих і економічнонезалежних країн світу », – написав він.

Популярне: Масові перевірки та шалені штрафи: як каратимуть українців вже з жовтня

«У 1950-х роках в Сінгапурі було складно знайти роботу, близько 40% жителів не вміли читати і писати, а ВВП в перерахунку на одиницю населення становив близько $ 550 на рік. За час перебування Лі Куан Ю при владі цей показник виріс в 100 разів – до $ 55 тисяч. Чим зробив Сінгапур сучасним, ефективним і вільним від корупції », – зазначив блогер.

Далі він додав, що Петро Порошенко за час перебування при владі, відкрив 15 Нових магазинів «Roshen».

«Ось така величезна прірва. Два лідера. Дві паралельні реальності. Один з них любив свою державу, а інший любить тільки гроші. І здогадатися хто є хто, я думаю не складе ніяких труднощів », – написав він.