Вдова і дочка вбитого екс-депутата і чиновника місцевої міськради Анатолія Жука пропали в Сумах.

Згідно з повідомленням, про зникнення Анни Жук в Сумській міськвідділ поліції заявив один з друзів сім'ї. Сталося це вчора, 8 серпня, близько 14:30, передає Корупція Інфо

За словами заявника, вдова Жука разом з дочкою повинна була приїхати спочатку до свекрухи, а потім до нього. Але ні за однією адресою вони не з'явилися.

Популярне: Майже 1 тис. грн доплати: Хто отримає матеріальну допомогу до Дня Незалежності України

Цю інформацію також підтвердив старший інспектор відділу комунікацій ГУ НП в Сумській області Володимир Крупецький.

За його словами, починаючи з 14:45 В поліцію надійшло не одне, а відразу три заяви про зникнення Анни Жук і її дочки. Зокрема, заяви в поліцію подали родичі і друзі сім'ї.

На даний момент правоохоронці проводять слідчі дії по встановленню місцезнаходження зниклих.

 

Крім цього, відзначається, що також зник водій Анни Жук Олександр Яценко.

Нагадаємо, 2 серпня стало відомо про смерть 35-річного лідера громадської організації "Сумчани", колишнього депутата і чиновника Сумської міської ради Анатолія Жука, який неодноразово критикував і кілька років поспіль судився з місцевою владою. Його знайшов батько у дворі будинку в калюжі крові.

За останньою інформацією прокуратури, смерть чоловіка настала близько 18:00. Його застрелили, коли він спав у дворі свого будинку на карематі. Вистрілили в спину, в район серця і ліву скроню.

Зараз офіційно розглядається кілька версій вбивства: від побутового до замовного або пов'язаного з професійною діяльністю загиблого.