Парадоксальна ситуація виходить. Діти так званих «патріотів», які використовували майдан заради захоплення влади, не до кінця розуміють де на карті знаходиться Україна, про це пишуть журналісти видання “ЩОЙНО” у статті – “Де навчаються діти тих, хто закликає людей виходити на Майдан проти Зеленського”.

Кожен лідер майдану вивіз своїх дітей з України ще коли вони були дітьми. Кожна еліта майдану має запасний будинок і бізнес за межами України.

Вони закликають чужих дітей виходити на майдани і йти на фронт гинути, але при цьому їхні діти навіть уявляють, де знаходиться Україна.

Екс – Голова фракції «Народний фронт» Максим Бурбак , який до цих пір закликає людей виходити на майдан проти Зеленського став мультимільйонером. Донька давно вже не живе в Україні. Знає тільки російську мову.

Його дочка Катерина здобуває освіту в Лондонському міському університеті, де вартість тільки навчання в рік становить 200.000 тисяч доларів. І це без урахування витрат на харчування, проживання і особисті витрати. Дочка «патріота», що тут скажеш.

Ватажок партії Порошенка Артур Герасимов, який в один прекрасний день вирішив стати патріотом.

Він відправив набиратися розуму розуму своє чадо – Катерину – в приватний коледж в Канаді.

Екс- Народний депутат від «БПП» Ігор Кононенко проспонсорував навчання дочок в Швейцарії. Молодшу – спочатку в школу TASIS, після – в університет в Маргоні. Старша ж донька вчилася в Інституті Гліона готельно-ресторанного бізнесу .

Член партії Порошенка ЄС Ірина Геращенко, яка в буквальному сенсі закликає молодь виходити на майдан проти влади і брати в руки зброю.

Її дочка з 10 років не проживає в Україні. Вона живе і вчиться в Лондоні. Дочка Ірини Геращенко не володіє українським мовою, тільки російською.

З’являється в Україні досить рідко. У Лондоні живе в апартаментах матері Ірини Герщенко. Вартість апартаментів перевищує 15 мільйонів фунтів стерлінгів

Варто відзначити, що дочка Ірини Геращенко віддала перевагу навчанню англійською. Анна навчалася в Великобританії і зараз живе в Лондоні. У професійному профілі Анни в соцмережах зазначені британські університети і навіть Кембриджські курси.

Христина Яценюк з 8 років проживає в США. Не володіє українською мовою.

Діти Петра Порошенка:

Всі діти президента вчаться і проживають в Лондоні. Не всі вільно володіють українською мовою.

Навчаються і живуть в одних із найелітніших британських вузів.

Володимир Володимирович Омелян, – закликає до повалення Зеленського і до війни до останньої краплі крові.

У 2013 році екстрено вивіз родину в США..У 2018 року дружина Володимира Омеляна народила другу дитину в США.

Зараз і дружина, і діти – є громадянами США.

Так чому ж вони зі сцени Майдану закликали простих студентів, простих робітників, простих громадян України йти на вірну смерть?

Чому вони, які прикривалися патріотизмом, не привезли своїх дітей на барикади?

Чому вони закликали простих студентів скидати владу і брати в руки автомати, знаючи що у них теж є діти.

Відповідь проста. Їм плювати на Україну і тим більше на українців. Патріотизм простих українських студентів вони використовували заради збагачення своїх родин, які подекуди поняття не мають де знаходиться Україна на карті світу, резумують журналісти інтернет порталу “Щойно”.