40-річна Альбіна Джанабаєва і 54-річний Валерій Меладзе представили перший спільний дует. Подружжя випустили кліп на композицію «Мегаполіси».

Закохані заспівали про те, як важко зустріти свою людину при шаленому ритмі життя в бетонних джунглях. «І ви, і ми цього давно чекали», – зізналася Альбіна, анонсуючи відео шанувальникам в Instagram.

Герої Джанабаєвої і Меладзе спочатку нудьгували в чотирьох стінах, а потім вирушили на пошуки любові. І їм це вдається: після прогулянок по порожніх дорогах і поверхах готелю вони зустрічаються на мосту.

Шанувальники в захваті від кліпу. Вони вітаю Меладзе і Джанабаєву з народженням ще одного “музичного дитятка”.

Альбіна Джанабаєва і Валерій Меладзе разом вже давно. У пари є двоє синів: 15-річний Костянтин і п’ятирічний Лука.

Нагадаємо, Альбіна Джанабаєва вирішила перервати мовчання після того, як з’явилися чутки про нібито роман чоловіка і можливе розлучення зыркової пари.

Співачка дала зрозуміти, що Валерій Меладзе не є її власністю і вона не думає про почуття до нього, коли він виступає.

На думку Джанабаєвої, під час виступу її чоловіка ревнощі є просто недоречними, тому що він повністю знаходиться у владі глядачів. І так, серед них багато жінок, які закохані в нього. Але вона довіряє своєму партнерові.

У свою чергу, сам Меладзе зізнався, його пісні мають багато рядків про любов, він в якісь моменти думає про почуття до примарною коханої, про яку співає. Але в більшості випадків на концерті у нього немає таких думок.