Журналіст і глава штабу партії "Сила і честь" Дмитро Гордон закликав президента Володимира Зеленського не допустити потрапляння "негідників" в списки політсили "Слуга народу".

З таким зверненням Гордон виступив в ефірі одного з українських телеканалів. Фрагмент відео журналіст опублікував на своєму YouTube-каналі.

"В вашу фракцію вже затягують троянських коней, в список. Там вже, як мені кажуть, продають місця, від 500 тисяч до мільйона доларів за місце. Я впевнений, Володимир Зеленський цього не знає, він дуже порядна людина", – заявив Гордон.

"І я говорю на всю країну, Володимире Олександровичу, негайно підійміть все, що можна підняти, щоб в вашому списку не виявилося жодного негідника від олігархів і від бандитів", – закликав він.

Нагадаємо, журналіст Дмитро Гордон очолив передвиборний штаб партії Ігоря Смешка "Сила і честь". Але в Раду журналіст йти не збирається. Відразу ж після виборів він має намір повернутися до своєї журналістської діяльності.

Відзначимо, що в першому турі президентський виборів Гордон підтримував і агітував голосувати за Смешко, а в другому – за Зеленського.