Абсолютний чемпіон світу в першій важкій вазі Олександр Усик піде за благословінням до настоятеля православної церкви Московського патріархату митрополита Онуфрія.

Про це розповів сам боксер.

"Коли я з ним уперше зустрівся, то був здивований його знаннями боксу. Він знає імена боксерів, при чому не тільки українських, розбирається в вагових категоріях.

Під час нашої останньої зустрічі я сказав йому, що планую піднятися в суперважку вагу. Він на мене подивився з посмішкою і запитав: "Може, не треба?".

Я йому тоді сказав, що не піду, що ще не прийняв рішення. А зараз я вже хочу піти до нього за благословенням, тому що наступний мій бій, швидше за все, буде в суперважкій ваговій категорії", – сказав Усик.

І це після недавньої заяви про вірність Україні. словами боксера, його батько все життя говорив російською мовою, проте завжди вважав себе українцем, так як і сам Усик.

У мене батько все життя проговорив російською мовою, навіть живучи в Чернігівській області, там, де всі розмовляють українською, але він все життя говорив російською мовою. Проте завжди мені повторював: "Хто ти за національністю? Ти – українець". Він мені завжди про це говорив, – констатував Усик.