Зеленський дав меру Запоріжжя три місяці на вирішення проблем міста.

Торгівлю наркотиками треба припинити зовсім, сказав президент.

Під час робочої поїздки в Запорізьку область 18 липня президент України Володимир Зеленський дізнався про найбільш актуальні проблеми обласного центру. Йдеться про проблему торгівлі наркотиками, нелегальних ломбардів і гральних закладів.

"Торгівлю наркотиками треба припинити зовсім. З приводу ігрових автоматів і ломбардів ми готуємо великий законопроект", – зазначив президент.

Президент закликав мера Запоріжжя звернути увагу на необхідність вирішення екологічних проблем міста.

"Я Вас дуже прошу звернутися до всіх підприємств, щоб вони зрозуміли, що екосистема та екологічна ситуація в таких містах дуже складна", – підкреслив він.

Окрему увагу було приділено проблемі амброзії, що провокує алергічні захворювання у жителів Запоріжжя. Мер Володимир Буряк розповів про програму боротьби з цією рослиною.

Ще однією проблемою є оновлення рухомого складу міського транспорту і його оснащення кондиціонерами. Президент поцікавився, скільки коштів потрібно місту для закупівлі сучасного транспорту. Мер зазначив, що найближчим часом буде реалізована відповідна програма.

"Терміново зробіть це", – сказав Володимир Зеленський.

Глава держави поставив завдання до 15 жовтня показати перші результати у вирішенні зазначених проблем.

"15 жовтня ми приїдемо і перевіримо три питання: кондиціонери в тролейбусах, боротьба з наркотиками і питання амброзії", – резюмував президент.

Як повідомлялось, 17 липня президент зробив робочі поїздки в Миколаївську і Харківські області, де знову не обійшлося без різких заяв і спілкувань з чиновниками. Так, наприклад, під час візиту на південь країни Зеленський зажадав відставки в.о. голови Миколаївської ОДА. Президент порівняв чиновників Миколаївської області з бандитами. Крім того, він влаштував "розборки" з главою Миколаївської обласної ради Вікторією Москаленко, яка називала його малоросом ще під час передвиборчої президентської кампанії.

За останні пару тижнів глава держави був і на заході країни, на сході, півдні. Десь він представляв нових чиновників, а десь лаявся з ними і змушував звільнитися.