У Москві, у віці 83 років пішов  з життя радянський і російський актор театру і кіно, заслужений артист Російської Федирации – Леонід Сенченко. Про це першими повідомила прес-служба академічного театру імені Моссовета. 

"І знову сумні новини. Театр імені Моссовета з глибоким сумом повідомляє, що 17 лютого 2019 року на 84-му році життя помер заслужений артист Росії Леонід Кузьмич Сенченко", – повідомили працівники театру.

Леонід Сенченко зіграв більше 20 ролей на сцені театру, часто з'являвся на блакитних екранах у фільмах-виставах, рідше просто у фільмах.

З 1996 року можна було спостерігати Сінченко на сценах театру і кіно.  За півстоліття служби театру Сенченко створив цілу галерею яскравих і різнопланових характерів у виставах, які важко уявити без його участі.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом"Рука об руку гри на сцені театру з корифеями моссрядянської сцени, молодий актор пройшов чудову школу професійної майстерності. І донині спостерігаючи записи його гри можна без докорів совісті сказати, що він відповідає рівню своїх зіркових партнерів. Він зміг винести і перейняти одну дуже важливу річ в житті актора – робота в ансамблі", – розповіли в театрі.

Леоніда Сінченко неможливо не помітити в ході розвитку подій фільму. Його харизма і магнетизм залучають з перших слів. За всю свою тривалу і цікаву життя він зіграв у 15 фільмах.

Найбільш яскравим ми його бачимо в таких фільмах-виставах як:  "Трефовий король", "Небо – земля".‡агрузка...