Інтернет-флешмоб "Ідіть у с * аку", запущений українським коміком Володимиром Зеленським у відповідь на нецензурну образу журналіста народним депутатом Олегом Барною, набирає популярності в Мережі.

Як зазначив раніше в особистому відеозверненні лідер "95 Кварталу", флешмоб спрямований на боротьбу з хамством і неповагою нардепів по відношенню до громадян України. На особистих сторінках в соціальних мережах українці публікують короткі відео, на яких звертаються до депутатів із словами "Ідіть у с * аку!"

"Я думаю, що в особі цього журналіста він послав на три букви всіх представників медіа. Тому, я думаю, справедливо, що я від усіх медіа – з відповідним посланням", – підкреслив Зеленський

Популярне: Масові перевірки та шалені штрафи: як каратимуть українців вже з жовтня

До флешмобу протягом декількох годин після публікації ролика Зеленського приєдналися його колега, також резидент "95 Кварталу" Євген Кошовий, актор і комік Юрій Ткач, гендиректор каналу "1 + 1" Олександр Ткаченко, а також рядові користувачі мережі, що обурені інцидентом з одіозним нардепом .
 
В цілому ж за цей час на сторінках Instagram і Facebook з'явилися сотні інших пропозицій, записаних в різних містах України та навіть українцями за кордоном.

 
 
 

 

 

 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
 
 

 

 

Повністю підтримую флешмоб #ідітьусраку від @zelenskiy_official ))) Справа в тому, що недавно депутат Барна послав журналіста на три букви, відкритим текстом ))) Якщо наші язикаті можновладці не поважають нас, то нам хватить мовчати!!! Підтримуйте нас, знімайте звернення і ставте хештег #ідітьусраку ))) Бо так не можна!!! Бо то, не культурно, гидко і барноподібно!!! ))) #chalenge

Публикация от Юрій Ткач (@yuriy_tkach)