f7a821877854aa6330371312d0d68faf_XL
 

Нещодавно призначений начальник ГУ Державної фіскальної служби у Львівській області Ігор Кондро оприлюднив на суд громадськості список із 24 кандидатів, які він пропонує на керівні посади у районних ДПІ Львова та області.

Список оприлюднили 28 серпня під час зустрічі керівника податкової з представниками громадськості, – передає Корупція Інфо.

Керівник ГУ ДФС Львівщини повідомив, що більшість із запропонованих кандидатур мають досвід роботи у податковій службі і лише один кандидат раніше не працював податківцем. І.Кондро наголосив, що готовий взяти на себе повну відповідальність за призначення цих людей на керівні посади.

За його словами, список кандидатів буде оприлюднено на сторінці ГУ ДФС Львівщини у Фейсбуці. Також громадськість та підприємці можуть надавати свої зауваження та пропозиції щодо цих кандидатів на електронну адресу податкової Львівщини. Обговорення кандидатів триватиме тиждень.І.Кондро попросив надавати не тільки негативні, а й позитивні відгуки щодо претендентів на посади. Він запевнив, що після обговорення частина кандидатів з негативною репутацією відпаде.

«Головне, щоб залишилися порядні кандидати, не заплямовані в очах громади і середовища підприємців Львова», – зазначив керівник ГУ ДФС Львівщини та додав: «Я маю особисте переконання, що ці люди можуть працювати».

У списку поряд із прізвищем кандидатів вказано останнє місце їх роботи. Посади, на які їх планують призначити, І.Кондро пообіцяв оприлюднити згодом.

Громадські активісти зі свого боку попросили, щоби щодо кожного кандидата було оприлюднено його професійне резюме. А щодо тих, які працювали на посадах у податковій у 2014-2015 роках – дані щодо про кількість скасованих в судах накладених ними податкових донарахувань та кількість скарг на них на «гарячу лінію» податкової «Пульс податкової».