У передмісті Києва 14-річний хлопець вліз на товарні вагони і отримав удар струмом. Зараз за його життя борються медики, повідомляє прес-служба ГУ НП в Київській області.

Згідно з повідомленням, інцидент стався на залізничній станції "Бровари" напередодні ввечері. Туди потерпілий прийшов з двома товаришами без дозволу батьків. Останнім він сказав, що йде на заняття до репетитора.

"У той час, коли друзі відійшли у своїх справах, хлопець з власної цікавості вліз на товарні вагони і отримав удар електрострумом. Від удару високовольтної лінії його відкинуло на землю, і він почав горіти. На допомогу підбігли його товариші і намагалися погасити полум'я", – відзначається в повідомленні.Популярне: Від 200 гривень і вище: Вже з 1 грудня на українців чекає нове подорожчання

Відразу після цього на місце події приїхали медики і правоохоронці.

"14-річний житель Броварів отримав 50% термічних опіків II-III ступеня. Зараз за життя неповнолітнього любителя" гострих відчуттів "борються медики", – підкреслюється в повідомленні.

Правоохоронці вирішують питання про притягнення до адміністративної відповідальності батьків потерпілої дитини за невиконання обов'язків щодо її виховання.