Кажуть в Україні існує свобода слова. Ні, не чули? Принаймні українські політики і чиновники про це точно не чули. Або ж чули, але їм дуже не подобається, коли свобода слова впливає на їхнє благополуччя і розкриває їхні махінації.

Так імовірний син заступника губернатора Закарпаття Ярослава Галаса, Владислав Галас перешкоджає журналістській діяльності партнерського ютуб-каналу "Корупції.Інфо", "Редиска".

 
У чому суть?

Канал "Редиска" отримав страйк на ютубі, тобто скаргу від користувача, який намагається таким чином видалити відеоролик антикорупційне розслідування про Геннадія Москаля (поки ще губернатор Закарпаття. Москаль написав заяву на звільнення після другого туру президентських виборів – прим. ред).

"Страйк" на ютубі канал "Редиска" отримав від користувача під іменем Валентин Васильченко. Правда пошта користувача вказана зовсім не Валентина Васильченка. Адреса електронної пошти [email protected] – якраз пов'язана з імовірним сином заступника Москаля, Галаса – Владиславом.

Якщо ввести адресу  пошти в Гуглі, то в першу чергу вибиває оголошення на словацькій мові, де студент по імені Влад шукає собі сусіда для проживання в гуртожитку у Братиславі, де якраз і навчався Владислав Галас (читайте нижче). 

Більше того, якщо ввести адресу пошти в пошуку  gmail, то вибиває аккаунт з фотографією Владислава Галаса. Таке ж фото стоїть на заставці оголошення на OLX.

Ось скріни для порівняння:

Тобто Валентин Васильченко користується поштою Владислава Галаса? Імовірно, Владислав Галас на ютубі зареєструвався під вигаданим ім'ям, правда пошту не додумався створити іншу.

Хто такий Владислав Галас?

Владислав Галас – імовірний син Ярослава Галаса (в декларації Ярослава Галаса вказано, що у нього двоє синів – Владислав і Арсен), заступника губернатора Закарпаття, Геннадія Москаля. 
 

Пошукавши інформацію в Мережі про цю особу нам вдалось з'ясувати, що Владислав  – це професійний приватний вчитель словацької мови.
 

Він закінчив відділення словацької мови та літератури філологічного факультету УжНУ (денна форма). Навчався в двох словацьких університетах — Пряшівському, і в університеті імені Коменського в Братиславі — найбільшому і найкращому університеті Словаччини (за інформацієї із сайту OLX, де розміщено оголошення від Владислава Галаса на надання послуг репетитора словацької мови).
 

На сторінці Владислава Галаса у Фейсбуці вказано також, що Влад працює професійним репетитором англійської мови, завідувачем англійського клубу "Вікно в Америку", і що найголовніше – Владислав Галас працює офіційним представником Геннадія Москаля на Ютубі (https://www.youtube.com/user/ostunt).
 

Що найдивніше, так це те, що канал губернатора називається не "Ютуб-канал Геннадія Москаля", а носить дивну назву ostunt. Його і в пошуку знайти, проблематично.

 

Можна припустити, що даний канал було створено з метою блокувати на теренах ютубу неугодні відео про Геннадія Москаля. 

А ще, людина, яка працює на Геннадія Москаля і не просто працює, а модерує роботу його ютуб-каналу, є імовірним сином заступника Москаля намагається видалити незаконним шляхом відеоролик про Геннадія Москаля. Так ще й намагається зробити це під вигаданим ім'ям, що являється грубим порушенням правил платформи ютуб. Людина, яка є прямо зацікавленою особою, дає страйк на ютубі, без реальних на це причин, а з метою видалити антикорупційне розслідування.

Інакше як перешкоджання журналістській діяльності ці дії назвати не можна. Так ще й в такій грубій формі. А як же свобода слова і закон про інформацію? Ні, не чули.

 Ми обов’язково звернемося до пана Владислава Галаса, за поясненнями і з вимогою зупинити свої незаконні дії. Про подальші дії і деталі ситуації ви зможете дізнатись на нашому сайті «Корупція. Інфо».