Голова партії Слуга народу Дмитро Разумков назвав журналу НВ закони, прийняття яких ця політсила буде домагатися ще до кінця 2019 року.

«Після парламентських виборів партія Слуга народу буде в першу чергу наполягати на прийнятті законопроектів про імпічмент президента, про відповідальність за незаконне збагачення, які вніс Володимир Зеленський, і про скасування депутатської недоторканності», — заявив Разумков.

Окрім того, Глава партії «Слуга народу» Дмитро Разумков вважає діяльність представника «Опозиційною платформи – За життя» та кума президента Росії Віктора Медведчука негативної для України.

«Ті дії, які здійснює сьогодні Віктор Медведчук, точно не йдуть на користь Українській державі», – заявив Разумков.

За його словами, проблема в тому, що під час виборчої кампанії деякі політики, намагаючись заробити відсотки підтримки виборців, «кидають іноді країну в дуже непрості ями».

Інформаційна політика в умовах війни є одним з важливих напрямків діяльності держави, зазначив Разумков

«Ця війна показала, що інформація – ключовий вид зброї, більш« ефективний », ніж танк або інша техніка. І вона вбиває не фізично, вона вбиває духовно і морально Інформаційна політика в тих умовах, в яких ми сьогодні перебуваємо, є одним з важливих напрямків діяльності держави », – заявив Дмитро Разумков.

У той же час глава президентської партії зазначив, що Україна сильно «просіла» в цьому питанні.

«Ми в цьому плані дуже сильно просіли, тому що протягом усіх років ми не виробили інформаційну стратегію, яка могла б дати потрібний результат сьогодні. Доведеться цю ситуацію змінювати, і саме це дозволить повертати людей ментально і духовно », – сказав Дмитро Разумков.

Варто зазначити, що глава партії "Слуга народу" Дмитро Разумков запевнив, що ніяких домовленостей про передачу Луганській області "Опозиційному блоку" немає.

Про це він повідомив на прес-конференці.

«Якщо користуватися логікою тих, хто розганяє цю« чорнушну історію », то, напевно, я б сюди не приїхав. Сенс мені приїжджати агітувати ту область, яку як би вже хтось комусь продав », – сказав Разумков.

Також він зазначив, що від Луганської області йде 6 кандидатів по мажоритарних округах.

«Хотілося, щоб їх було більше, і вони представляли всю Луганську область», – підкреслив глава партії.

Разумков також додав, що у партії «Слуга народу» немає пріоритетних областей.