На офіційну частину інавгурації Володимира Зеленського запрошені всі українські президенти, крім Віктора Януковича.

На 10 ранку 20 травня Зеленський прийде до Верховної Ради, де складе присягу. Після цього Зеленський піде у Маріїнський палац, де прийматиме офіційні делегації.

Як планується, перед прийомом у Маріїнському палаці президенту України як головнокомандувачу представлять командувачів Збройних сил. 

Після урочистостей Зеленський вирушить на Банкову, де матиме двосторонні зустрічі з іноземними президентами та членами урядів. Вечірок чи неформальних фуршетів не планується.

16 травня Верховна Рада призначила інавгурацію Володимира Зеленського на 20 травня, хоча він сам вимагав обрати 19 травня.

На церемонію приїдуть представники урядів та парламентів країн-членів Євросоюзу

Вже відомо, що глави п'яти держав підтвердили свій візит на майбутню інавгурацію новообраного президента України Володимира Зеленського.

За словами Катерини Зеленко, на захід приїдуть президенти Латвії, Литви, Естонії, Грузії та Угорщини. Вона додала, що віце-президент Єврокомісії Марош Шефчович, а також помічник генсека НАТО також підтвердили свої візити.

Також стало відомо, що крім цього, на церемонію приїдуть представники урядів та парламентів країн-членів ЄС і G7, підкреслила Зеленко.