Зараз ціна життя українки – 230 тисяч гривень.

Ганні Дем’янець потрібна термінова пересадка серця та легень і цю операцію готова оплатити держава, у родини є гарантійний лист від МОЗ, клініка в Індії навіть готова прийняти дівчинку, але потрібні кошти, щоб допрравити дівчинку туди.

«Я одинока мама, хвору дівчинку тягну самотужки.Останні півроку, після перенесеного запалення легень, стан значно погіршився. Вона стала кисневозалежна. Майже весь час дівчина проводить в реанімації, періодично в легенях збирається рідина. 8 разів перенесла пунктування. Діагноз – легенева гіпертензія та комбінована вроджена вада серця», – розповідає мама дівчини.

Родина за допомогою небайдужих сусідів і друзів дівчини зібрала необхідні кошти на купівлю апарата, який зможе допомогти дівчинці перенести політ. Та є проблема – потрібен сертифікований портативний кисневий концентратор, який дозволено для перельоту в літаках та змінна батарея до нього.

«Дуже прошу вас допомогти мені вирішити питання з концентратором. Аня дуже слабка, без нього вона летіти не зможе. Також потрібен лікар, щоб супроводжувати. Ще менше року тому пересадка була непотрібна, але ситуація змінилась. Держава швидко надала гарантійний лист, в госпіталі чекають.  Необхідна сума – 230 тис грн (концентратор зі змінною батареєю, авіаквитки та супровід лікаря)», – каже мама Ані.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

5168 7555  2340  9338

Дем'янець Людмила Вячеславівна Більше