Прем’єр-міністр Олексій Гончарук 1 жовтня провів селекторну нараду з представниками регіональної влади щодо початку опалювального сезону.

“Сьогодні провів селектор з регіонами. Обговорили готовність до опалювального сезону.

Всі українські родини, дитячі садочки, школи, лікарні мають бути з теплом, зі світлом та гарячою водою. Ми докладемо максимум зусиль для цього. Це питання енергетичної безпеки держави. Працюємо!”.

Окрім того, У Національному банку України (НБУ) у вівторок, 1 жовтня, відбулася зустріч президента Володимира Зеленського, прем’єр-міністра Олексія Гончарука і команди фінансово-економічного блоку уряду із співробітниками регулятора.

Зазначається, що президент, звертаючись до працівників центробанку, говорив про інституційну незалежність НБУ.

«Ми за те, щоб Національний банк був, є і буде незалежний», – сказав Зеленський.

Зі свого боку, голова НБУ Яків Смолій зазначив, що для того, щоб зробити стійке економічне зростання реальністю, усім, хто зібрався сьогодні в цьому залі, треба об’єднати зусилля.

«Ми вже багато зробили для цього – ліквідували інфляцію, відновили макроекономічну стабільність, лібералізували рух капіталу, оздоровили банківський сектор, створили умови для заощадження коштів і головне – відновлення кредитування. І у нас є бачення, що робити надалі. Зараз ми працюємо спільно з фінансовими регуляторами і учасниками ринку над Стратегією розвитку фінсектору до 2025 року, яка стане орієнтиром для нашої співпраці при здійсненні реформ у майбутньому», – зазначив Смолій.