Політтехнолог Моше Клюгхафт кілька тижнів працював в Києві в редакції телеканалу "Прямий", який пов'язують з чинним президентом Петром Порошенко.

Про це пише німецьке видання Spiegel, посилаючись на слова неназваного співробітника телеканалу.

Відзначається, що крім Клюгхафта, для якого в офісі "Прямого" було виділено окреме приміщення, там працювали і інші "ізраїльські фахівці".

"Інформація на 100% вірна", – заявив на умовах анонімності співробітник "Прямого".

Нагадаємо, на початку квітня нардеп Сергій Лещенко та екс-президент Грузії Саакашвілі заявили, що кандидат в президенти Петро Порошенко найняв ізраїльського політтехнолога Моше Клюгхафта, який славиться своїми "чорними технологіями".

Клюгхафт нібито фотографував себе і єврейське вино з вікна офісу Порошенко і його телеканалу "Прямий". Також він виклав в Інстаграм фото, зроблене з офісу телеканалу "Прямий".
Згодом один з найближчих соратників Порошенко – нардеп від БПП Сергій Березенко – заявив, що в штабі кандидата немає іноземних політтехнологів, а вся кампанія ведеться силами штабу, партії і людей на аутсорсингу.

У коментарі Deutsche Welle Клюгхафт заявив, що інформація про його участь у передвиборній кампанії чинного президента України Петра Порошенка є фейком.