У Міністерстві соціальної політики спростували чутки про те, що нібито після проведення пенсійної реформи працюючим пенсіонерам доведеться вибирати між пенсією і заробітною платою.

"Міністерство соціальної політики України офіційно повідомляє, що зазначена інформація не відповідає дійсності. Проведена пенсійна реформа не передбачає необхідності вибору між пенсією і зарплатою для працюючих пенсіонерів. Навпаки, саме для того, щоб припинити дискримінацію працюючих пенсіонерів, і була проведена пенсійна реформа", – пояснили в прес-службі міністерства.


У Мінсоцполітики зазначили, що одним із результатів пенсійної реформи стало скасування зменшення пенсійних виплат на 15% працюючим пенсіонерам з 1 жовтня 2017 року.

"Також зазначаємо, що ні в уряду, ні Міністерства соціальної політики немає жодних планів щодо обмеження прав працюючих пенсіонерів", – додали в міністерстві.Популярне: Українців обдеруть до нитки: новий закон примусить заплатити навіть за “собачу будку”

Раніше ми писали про те, що українцям обіцяють знову підвищити пенсії. Як заявили в Міністерстві соціальної політики, пенсії 2019 року повинні збільшитися на 10-15%. Розраховувати на підвищення можуть 3 мільйони українців, і насамперед – пенсіонери, які мають великий трудовий стаж, але отримували невелику зарплату.

 

Нагадаємо, раніше Мінфін змінив правила виплат пенсій. Нововведення стосуються переліку банків, у яких є дозвіл на виплату пенсій і зарплат бюджетникам.