Перший заступник глави адміністрації президента України Геннадій Зубко заявив, що вся інформація про пересування підрозділів і частин Збройних сил України буде закрита.

Про це він повідомив спілкуючись з мітингувальниками під адміністрацією президента України в четвер, 28 серпня, передає «Інтерфакс-Україна».

«Сьогодні вся інформація з приводу пересування військових сил України не буде публічною, тому що вчора після повідомлень про те, що війська висунулися в Старобешеве, вони були накриті «Градом». Позиція керівника Генштабу – вся інформація буде закритою», – сказав він.

За його словами, на сьогоднішній день керівництво України робить все для того, щоб допомогти всім силам, які опинилися в оточенні.

Також Зубко закликав людей не панікувати і не поширювати панічні настрої в суспільстві.

«Сьогодні існує пряма військова агресія, тому я хотів би всіх попросити, хто сьогодні закликає і робить істерику в країні, припинити її, заспокоїтися, і рухатися (хто хоче брати зброю) на фронт», – сказав він.

Нагадаємо, під адміністрацією президента України в четвер, 28 серпня, проходить мітинг. Люди закликають керівництво України розробити дії з деблокування українських бійців, які потрапили в оточення в Іловайську, а також надати добровольчим батальйонам важке озброєння і бойову техніку.

Джерело: ZAXID.NET