Розвиток отримала ситуація із одіозним інспектором ДПС паном Калиновським. Як ми повідомляли у попередній статті цей працелюб вийшов на роботу під час своєї планової відпустки. Отримав табельну зброю та розпочав патрулювання, щоправда не в місті. 
Отож, через звернення пана Лотошко розпочали внутрішнє розслідування. Як нам вдалося дізнатися задля того, щоб зам'яти справу працівники ДАІ намагалися пропонувати хабар одному із активістів, що входить до громадської ради при УДАІ ГУМВС у Львівській області. Але вони зазнали невдачі. 
Натомість, наші винахідливі охоронці порядку на дорогах, знайшли ще один вихід із ситуації. Отож, у рамках внутрішнього розслідування встановили, що пан Калиновський перед передчасним та позаплановим виходом на патрулювання подав рапорт Т.В.О. ком. взводу, отримав у встановленому порядку табельну зброю та три дні патрулював дороги Львівщини. Проте т.в.о. ком. Взводу  (особу ми поки що встановлюємо) "забув" подати цей рапорт. А тепер (барабанний дріб) по завершенню внутрішнього розслідування постановили – щодо т.в.о. ком. взводу застосувати службове стягнення, у вигляді усного попередження.
Тобто, якщо дати людині зброю, і вона вийде з нею на дорогу та абсолютно незаконно зупинятиме машини, то максимальне покарання за це: людині, яка ходила зі зброєю – жодного, а тому хто допустив це – кілька слів… То навіщо взагалі тоді вести облік виданої зброї?

Навіщо тримати працівників, які не дотримуються ні законів, ні внутрішніх правил? Виникає питання, навіщо нам такі працівники ДАІ?

Чим займається відділ внутрішньої безпеки? І чому замість них виконує роботу новий керівник УДАІ у Львові, піарячись на цьому та намагаючись приховати деякі факти свого минулого? Про це читайте у наступній статті із циклу Чиновник тижня.

Автор: Марвін