Отож, як ми й анонсували публікуємо продовження та результати проведення внутрішнього розслідування про інспектора Калиновському. 

Це розслідував відділ внутрішньої безпеки. Згідно з висновками встановили : «Застосувати до т.в.о. командира взводу Яворівського району, Васько, дисциплінарне стягнення у вигляді усного попередження». Тобто за грубе порушення дисципліни – покарання лише усне попередження. 

Щоб зрозуміти, що саме відбулося, ми пояснимо Вам деякі технічно-процесуальні нюанси виходу працівника Державної автоінспекції на роботу із відпустки. Якщо працівник має бажання вийти на роботу під час відпустки, він має подати на розгляд командиру взводу заяву із проханням про відкликання його із відпустки. Після того як він її подасть, командир взводу ще повинен її розглянути. І в разі задоволення прохання працівника, командир повинен скласти наказ на відкликання цього працівника із відпустки. Таким чином, лише після затвердження наказу працівник може приступити до роботи. 

Що ж ми бачимо у ситуації із паном Калиновським? Він нібито подає заяву із проханням про відкликання його із відпустки, т. в. о. забуває його розглянути та підписати наказ. Інспектор Калиновський через своє шалене бажання до роботи не дочекавшись на відповідь т. в. о. виходить на патрулювання. Щоправда не у місті чи околицях Львова, а на під’їздах до міста Яворів. Що ще цікавіше – так це те, що він отримує табельну зброю  (про це міститься запис у журналі видачі зброї). 
Більше того нам вдалося дізнатися чимало цікавих деталей про проведення самого розслідування. Отже розповідаємо, пан Калиновський намагався «вирішити» це питання із певними працівниками відділу внутрішньої безпеки. Але завдяки «збігам обставин» та широкому колу спілкування деяких активістів, про цю ситуацію дізналися і інші працівники відділу внутрішньої безпеки. Останні власне і намагалися не дати спуску цій справі.

Через декілька днів справа все ще перебувала під пильним оком активістів та працівників внутрішньої безпеки. Після такого перебігу подій наш невтомний інспектор знов і знов продовжував пропонувати хабар активістам. Досить цікаво, що інспектор Калиновський згідно з журналом видачі зброї вів патрулювання не лише 4 серпня, а також – 6 та 8 серпня. Потім цей працелюб  продовжив своє перебування у черговій відпустці. Жодного наказу про відкликання його із відпустки до сьогодні не існує. Відповідно, інспектор Калиновський за відпрацьовані 3 дні так і не отримає зарплати! 

Апогеєм цього внутрішнього розслідування став не лише так званий висновок, а й те за чиїм підписом він виданий. Під висновком стоїть підпис, увага, пана Домніцака про якого ми згадували раніше.

Як ми бачимо, жодних змін у роботі ДАІ не відбулося, навіть більше того, схеми «прикривання своїх» стали просто неймовірно наглими та безпардонними.

 

Автор: Марвін