dd4e8a087402cd0d9fd58e35336030cb-300x225

Млинці на  лопаті – як  лакмусовий папір.

Хочете – можете провести соціальний експеримент, який рекомендує політолог Петро ОЛЕЩУК.

Вийдіть на центральну площу міста, і почніть роздавати якісь непотрібні або малокорисні дурнички безкоштовно. Або просто щось інше якимось дурним способом. Наприклад, салат Олів'є з цистерни шумовками, або млинці на лопаті. Або якісь дрібнички з портретом свинообразного політика.

Головне, щоб нормальній людині це було не потрібно в принципі. Тим більше, не потрібно було б, навіть якщо за ним потрібно вистояти чергу, розштовхуючи інших ліктями.

Всі, ті хто все ж буде стояти, штовхатися і виривати один в одного з рота брудні млинці – це потенційні "ополченці" і активісти "трилітерних республік". Можете їх таким чином переписати. Підрахувати. Ви не помилитеся. У разі заварушки вони обов'язково будуть "ополченцями", "народними мерами", членами "народних виборчих комісій".

Людина, у якого геть відсутнє почуття власної гідності, у якого купа вільного часу, щоб витрачати його на різну нісенітницю тільки тому, що вона безкоштовна, у якого все життя – це віра в "халяву"… Це "совок". І він готовий втягнути себе в геополітичну авантюру… Чим совок відрізняється від нормальної людини? Совок вірить у диво. І чекає халяви. Достатньо пообіцяти халяву і залишити щось у вигляді "авансу" – і він твій. За несе в МММ останні гроші. Вступить в секту і продасть заради "інвестицій у фірму пророка" квартиру.

Заради путінських "високих пенсій" буде кидатися під танк. Не вірите? Згадайте роздачу Олів'є в Севастополі. Така начебто безвинна дурість закінчується тільки одним – "самообороною" і "ополченцями", відгодованими на халявній "жратві" і вимагають ще більше.

Бійтеся халяви і тих, хто її бажає. Все це погано закінчується і для них, і для всіх інших.