Лідер туринського «Ювентуса» Кріштіану Роналду з великою часткою ймовірності не прийме участь у другому матчі півфіналу Кубка Італії проти «Мілана» (перша зустріч закінчилася з рахунком 1: 1), повідомляє Sky Italia.

Це пов’язано з особистими проблемами португальця: раніше стало відомо, що в ніч на 3 березня його мати Марія Долореш душ Сантуш Авейру була екстрено госпіталізована з підозрою на інсульт, в лікарні діагноз підтвердили.

В даний час вона знаходиться в стабільному стані і залишається під постійним наглядом медиків.У деяких відкритих джерелах уточнюється, що 65-річна жінка перенесла ішемічний інсульт, який представляє собою закупорку артерії, що перешкоджає проходженню кисню до клітин мозку. Це найбільш поширений тип інсульту. Найближчим часом матері Роналду належить пройти додаткові тести, щоб визначити тяжкість пошкоджень.

Раніше, в лютому минулого року мати Роналду зізналася, що бореться зі страшним діагнозом – рак молочної залози. Те ж захворювання їй вже діагностували в 2007 році.

«Мені зробили операцію на грудях в Мадриді, я пройшла променеву терапію, і тепер я борюся за своє життя», – говорила вона в інтерв’ю Mirror.