Кандидат в мери Києва і за сумісництвом народний депутат від фракції “Слуга народу” Ірина Верещук зазначила, що спокійно сприйняла порівняння Президента України Володимира Зеленського, який напередодні назвав деяких “слуг” мікробами.

Відповідну заяву Верещук зробила в четвер, 3 вересня, пише ZIK.

За словами депутата, незважаючи на те, що слова Зеленського дійсно прозвучали кілька “різко”, в них відображена правда, так як, зазначає Верещук, більшість “слуг” потрапили в Раду тільки і тільки завдяки президенту і його бренду.

“Багато прізвищ ніхто не знав і не дізнався б, якби не президент Зеленський і його бренд. І сьогодні на політичному олімпі маленькі зірочки, які вважають себе галактичних планетами, чомусь думають, що можуть вказувати президенту в протестній, алегоричній формі, іноді з нищівною критикою звертаючись до президента і вважати це суб’єктність”.

Вона також додала, що частина депутатів явно забула, як так вийшло і чому вийшло рік тому, що тепер вони можуть говорити на різних ток-шоу і, більш того, з трибуни Верховної Ради.

При цьому сама Верещук, за її словами, цілком нормально сприйняла слова Зеленського.

“Я не вважаю себе” мікробом “і спокійно сприйняла таке порівняння”, – сказала депутат.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський назвав “мікробами” скандальних членів партії “Слуга народу” і зазначив, що ці нардепи не будуть помітні “на шляху до успіху”. Відповідну заяву він зробив 31 серпня під час з’їзду партії в Києві.