Віце-прем’єр-міністр України, глава Міністерства з питань стратегічних галузей промисловості Олег Уруський анонсував швидку зміну керівництва державного концерну “Укроборонпром”. Також можлива і заміна назви концерну.

Про це чиновник заявив під час круглого столу в “Укрінформі”.

За словами Уруського, підприємство не може існувати в нинішньому вигляді.

“Концерн” Укроборонпром “підлягає значній трансформації, тому що в тому вигляді, в якому він сьогодні є, він існувати не може. Менеджмент на ньому також буде замінений. Наскільки я знаю, найближчим часом повинна відбутися зміна керівництва концерну. Потім відповідно піде зміна і всієї команди, яка працювала там останній рік “, – сказав Уруський.

Віце-прем’єр додав, що, можлива заміна назви концерну, так як слово “Укроборонпром” вже стало токсичним в Україні “.

Також міністр зазначив, що “Укроборонпром” перетворять на державну керуючу компанію.

“Це буде керуюча компанія з абсолютно іншими функціями, ніж ті, які є сьогодні в концерні, з мінімумом втручання в господарську діяльність холдингів, які будуть входити в цю компанію”, – пояснив Уруський.

Він оголосив про плани створення аерокосмічної холдингової компанії, до якої приєднаються, крім підприємств Державного космічного агентства, авіаційні компанії, зокрема ДП “Антонов”.

Також в Україні передбачається заснувати ракетно-космічний центр “Південний”, куди увійдуть всі корпоратизовані підприємства Державного космічного агентства. Цей центр теж буде входити в аерокосмічну холдингову компанію.