Світова спільнота прикидається, що не розуміє суті проблеми, продовжуючи думати, що війна на Донбасі є "громадянською", а не вторгненням Москви.

Таку думку висловив оглядач Radio Free Europe Radio Liberty Брайан Уітмор.

За словами Уітмора, Україні фактично "приставили пістолет до голови", щоб змусити підписати Мінські домовленості. Та країни Заходу вдають, що цього не було."Це вдавання у повній мірі було продемонстроване минулого тижня, коли міністр закордонних справ Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр закликав Росію і Україну дотримуватися Мінських угод, хоча тільки одна сторона підсилює насильство. І воно буде знову продемонстроване на наступному тижні у Китаї, коли Володимир Путін зустрінеться з канцлером Ангелою Меркель і президентом Франсуа Олландом, але без Петра Порошенка, щоб обговорити конфлікт", – пише експерт.

На його думку, Захід продовжує грати за правилами Росії, піддаючись на геополітичний шантаж Кремля, який періодично залякує світову спільноту ескалацією конфлікту. Брайан Уітмор вважає, що війна триватиме доти, доки Москва не здобуде слухняну Україну.‡агрузка...