Тільки невелика частина російських новомобілізованих опинилася на фронтах війни Росії та України. Решта поки в країні-агресорі, Росії. Таку інформацію одному з українських телеканалів озвучив військовий експерт Ігаль Левін.

За його словами, у окупантів великі проблеми з тим, як правильно розподілити і використовувати нових людей.

За даними Левіна, російським генералам вдалося мобілізувати мінімум дві сотні тисяч осіб. Але дуже невелику частину (максимум 10 тисяч) вдалося перекинути на фронти ‒ в тому числі на схід і південь (в район Сватове і Херсона).

“Решта знаходяться в Росії. У них проблеми з командирами. До того ж у них немає кадрованих частин”, – зазначив Левін.

Експерт нагадав, що кадровані частини – це спеціальні підрозділи, які заздалегідь готові для мобілізації. Вони поповнюються людьми з резерву і швидко стають повноцінними частинами. Але російські генерали свої кадровані частини розформували ще на початку 2010-х.

“В Україні, до речі, кадровані частини були. У Росії не було. Мобілізованих, кинутих на південь і схід, відправили в регулярні частини заповнити величезні втрати”, ‒ підсумував Левін.

Нагадаємо, раніше повідомлялося про те, що російський оппозіонер-політолог Андрій Піонтковський говорив про те, що у разі подальших успіхів ЗСУ на фронті Росію чекає переворот, який закінчиться поваленням Володимира Путіна.

Піонтковський вважає, що недавні вибухи в Новофедорівці – не тільки відмінний військовий експеримент, але і має психологічний ефект. А систему кремлівської брехні і пропаганди може зламати звільнення Херсона.

“Буде переворот. Прийдуть до влади не якісь там ліберали, демократи, а такі ж мерзотники, як і сам Путін”, – заявив він.