Заступник голови Радбезу Росії та місцевий клоун на пів ставки Дмитро Медведєв після втрати Херсона почав заспокоювати росіян та озвучувати свої марення про те, що всі захоплені території в результаті будуть російськими.

Про це Медведєв написав у Мережі, при цьому не вказавши назви міста, хоча зрозуміло, що йдеться про Херсон.

“Поняття територіального суверенітету в нашій країні нікуди не зникло. Все повернеться додому. До Російської Федерації”, – йдеться в заяві.

“Алармізм усіх небайдужих людей цілком пояснюваний, а крикливство і панікерство – ні. Не давайте приводу для радості ворогові ближньому та далекому. І частіше нагадуйте йому про велич і безмежність руского міра”, – написав Медведєв.

Та на нашу думку, Медведєву пора витягнути голову з мінібару та роззирнутися на ту руїну, якою зараз стала рф. Рускій мір дожив свого віку ще не народившись, повертати нічого, час ганебно втікати з наших земель. 

Нагадаємо, ЗСУ взяли Херсон під свій контроль 11 листопада, увійшовши до міста. Українська розвідка закликала окупантів здаватися в полон.

У місті утворилися затори через те, що кожен херсонець хотів привітати та обійняти українських захисників. Багато мирних жителів вийшли на вулиці з українською символікою та почали розвішувати в місті національні стяги.

Проте спокійного життя в Херсоні може не бути ще у найближчі кілька місяців, адже в місті діятимуть ворожі ДРГ, які можуть скоювати теракти. Про це попередив місцевий журналіст.