Таке враження, що Comedy club і навіть “Ліга сміху” для Антона Лірника йдуть в далеке минуле. Тепер він активно зайнявся театром, як актор і продюсер. Після того, як з успіхом пройшли його спектаклі з Дашею Астаф’євою і юмористами з “Уездного города” він переключився на професійних театральних актрис.

В середині грудня у нього виходить нова прем’єра з актрисою і ведучою Лілією Ребрик LOVE LETTERS ( “Любовні листи”).

“З розвитком технологій, на жаль, з нашого життя пішли листи, справжні, написані від душі і від руки. А вони були цінні тим, що в них людина могла сказати таке, чого не могла сказати в очі. Герої нашого спектаклю – це люди, які не завжди могли висловити один одному всі свої почуття, заміщаючи їх рядками на папері. – розповів Антон Лірник.

– Завдяки цьому ми можемо спостерігати історію їхнього кохання. Глядачі в залі підглянуть в замкову щілину за відносинами цих людей, адже вони довірили цим листам все найдорожче, що було у них, і завдяки цьому ми можемо знову пережити цю красиву романтичну історію кохання. Лілія неймовірно емоційна і дуже органічно виглядає в спектаклі, де ми читаємо листи один одному. Ці листи дуже лаконічні, але в них багато сказано між рядків. І саме Лілія змогла прекрасно передати глядачеві ті емоції, ті відносини, ті почуття, які заховані в цих словах “.

П’єса, написана в середині минулого століття, сьогодні стала по-новому співзвучна часу. Герої історії писали листи і не ризикнули любов в словах перетворити в любов земну. Відстань від ідеалу до реальності виявилася нездоланною. Сьогодні такий сюжет назвали б “віртуальним романом”.

Вперше п’єса LOVE LETTERS була представлена ​​в 1988 році в театрі Long Wharf в місті в Нью Хевен, штат Коннектикут. Пізніше різні актори різного віку робили п’єсу знаменитою, і незабаром “Любовні листи” показали по всій Америці і перевели на безліч іноземних мов. Кияни побачать знамениту постановку 15 грудня в МЦКМ (Жовтневий палац), де головних героїв зіграють Антон Лірник і Лілія Ребрик.