італійські ліві радикали

Маргінальна італійська рок-група «Banda Bassotti» висловила співчуття родині, близьким та соратникам загиблого декілька днів тому луганського проросійського терориста Олексія Мозгового, записавши і виклавши в інтернет відповідне звернення.

Пропонуємо  відео цього звернення італійських ліваків, яке було записане в «кращих» традиціях світового комуністичного руху середини XX сторіччя. Новину передає Корупція.інфо з посиланням на Преса України

«Ми – «Банда Басотті». Нам дуже шкода, що ми не змогли прийняти участь в похоронах «команданте» Мозгового та його спільників», – розпочали італійські ліві радикали на фоні червоного прапору Радянського Союзу, «новоросії» та великого фото самого терориста «луганської народної республіки».

«Цим зверненням ми підтримуємо будівництво «вільної новоросії» та нагадуємо – ми з вами», – розповів ватажок «Банди Басотті».

«Легко вбити людину, але неможливо вбити його ідею. Ми вимагаємо правосуддя щодо вбивства Мозгового та загинувши з ним «партизан». Ніщо не зможе зупинити опір народу Донбасу», – також прочитав з листка лідер цього комуністичного музичного гурту з Італії. 

«Вони не пройдуть! (No pasarаn!)», – завершується це відеозвернення до прихильників «новоросії».