Другий учасник cмeртeльнoї ДTП у Харкові на вулиці Сумській Генадій Дронов був шoкoваний рішенням Київського районного суду Харкова про його арешт строком на 2 місяці, передає Корупція.Інфо

Популярне: Про це ніхто не здогадувався! Слідчий розповів про боягузливий вчинок водія “Туарега”

Як зізнався Дронов журналістам, до такого результату він був не готовий – із собою не брав речей, а в кишені з їжі – одна шоколадка.

У свою чергу адвокат підозрюваного Сергій Перепелиця заявив, що клієнт пригoлoмшeний рішенням судді.

“Як він себе почуває? Так він просто в шoцi! Всі, хто спостерігав за процесом, могли побачити наше правосуддя в дії. Слідство аргументувало необхідність утримання під вартою тим, що мій клієнт може втекти.

Але у Дронова було багато можливостей сісти в машину і просто виїхати ще до оголошення підозри. Він не зробив цього і не збирався.

Ми пропонували суду будь-яку міру запобіжного заходу, не пов’язану з приміщенням у СІЗО, але чому його не відправили під домашній арешт – невідомо”, – сказав він.

Перепелиця наголосив, що він має намір оскаржити це рішення суду.

“Сьогодні-завтра будемо подавати апеляцію. По-перше, запобіжний захід занадто жорcткий, по-друге, моєму підзахисному треба долікуватися.

Звичайно, Апеляційний суд завантажений справами, але я думаю, що через резонанс наше питання розглянуть швидко. Сподіваюся, що на наступному тижні. Мої прогнози 50 на 50 – або задовольнять, або ні”, – додав адвокат.